Minął kolejny rok…

The Analogs - skład zespołu

The Analogs

… i tak się złożyło, że 2015 był rokiem jubileuszowym. 20 lat wcześniej, w 1995 roku powstał nasz zespół i choć trudno w to uwierzyć
istniejemy do dziś. Przez ostatnie 12 miesięcy dużo graliśmy, dużo nagrywaliśmy i chociaż finalna ocena tego co robimy należy do was, to my uważamy, że dawno nie byliśmy w tak dobrej formie jak teraz Emotikon smile Sprawcami tego sąKanister i Prosiak którzy dołączyli do THE ANALOGS podczas zmian w składzie, które nastąpiły w marcu i przyniosły ze sobą potężną dawkę energii. Mam nadzieję że słyszycie to na koncertach i płytach.
Jesli już jesteśmy przy wydawnictwach, to 2015 rok przyniósł ze sobą bestkę z okazji naszego jubileuszu “20 lat- Idziemy Drogą Tradycji” w wersji CD i winylowej, oraz całkowicie nowy materiał “Ostatnia Kołysanka”. I tu należą się wam pierwsze z podziękowań: W trudnych pod tym względem czasach, obydwie płyty cieszą się dużym powodzeniem. Nie ma lepszego wsparcia i większej satysfakcji dla zespołu niż fakt, że jak to się mówi “płyty idą”. Dziękujemy!!!
Kolejny powód naszej wdzięczności to to, że na nasze koncerty z okazji 20 lecia przychodziło was więcej niż zazwyczaj, co oczywiście było również zasługą naszych przyjaciół z FARBEN LEHRE, GA GA-ZIELONE ŻABKI, BOOZE & GLORY, LAZY CLASS no ale przede wszystkim waszą!!! Dziękujemy!!!
Musimy wam również podziękować za wszystkie życzenia i miłe słowa jakie otrzymaliśmy. Wspaniale jest wiedzieć, że to co robimy, to co śpiewamy i co chcemy wam przekazać, jest dla was ważne i odnajdujecie w tym odbicie własnych uczuć i przeżyć. Dziękujemy!!!
Wreszcie na sam koniec chcemy podziękować wytwónią LOU & ROCKED BOYS oraz OLDSCHOOL RECORDS za wsparcie jakiego nigdy wcześniej nie mieliśmy!!!
Dzięki dla NOLOGO PICKS, PIT BULL WEST COAST oraz BERSERKER’S TEAM.
Życzymy wam szczęścia, zdrowia i żeby podły konsumpcyjny świat nie ztłamsił waszej duszy!!!
Dosiego 2016 roku życzy wam całe THE ANALOGS!!!