Dziękujemy za 2016!

Jutro zaczną się imprezy sylwestrowe, więc wielu z Was nie będzie miało do poniedziałku możliwości zajrzenia do netu. W związku z tym już dzisiaj chcemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia. Niech 2017 rok będzie dużo lepszy od poprzedniego. Życzymy Wam dużo zdrowia i siły, żebyście mogli walczyć z życiem, jego pułapkami i niebezpieczeństwami.
Dla nas rok 2016 był rokiem trudnym i bardzo pracowitym. Zagraliśmy bardzo dużo koncertów i musieliśmy pokonać problemy jakie na nas spadły. Miejsce chorującego Dominika “Harrego” zajął nasz gitarzysta Kamil, który udźwignął to zadanie śpiewając i grając jednocześnie.
Dominik mimo tego, że czuje się już dużo lepiej zdecydował, że musi odpocząć od tak intensywnej pracy, jaką przez ostatnie kilka lat odwalał w The Analogs i zająć się realizacją swoich indywidualnych planów. Jednym z nich jest dokończenie pracy nad własnym projektem muzycznym, która przerwała kilka lat temu nagła śmierć naszego byłego gitarzysty Grzegorza Króla (grał z nami w latach 2000-2001)
Życzymy Dominikowi realizacji wszystkiego co zaplanuje i zdrowia. Liczymy, że przyłączycie się do tych życzeń.
Trzymajcie się i do zobaczenia/usłyszenia w 2017!!!
P.S. A z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Nowego Roku trzeci numer z nadchodzącego splitu: