Dziękujemy za 2014 rok!!!

Kończy się 2014 rok podczas którego zagraliśmy masę koncertów i spotkaliśmy bardzo wielu ludzi. Chcemy wam serdecznie podziękować za to, że jesteście z nami, za wasze wsparcie i siłę jaką nam dajecie. Bez was nie było by THE ANALOGS, bo każdy muzyk który twierdzi, że gra dla siebie i nie obchodzi go co myśli publiczność, jest zwykłą zakłamaną pizdą.  Najważniejsze w graniu jest to, żeby trafiać do ludzi, dzielić się z nimi emocjami oddając im całą swoją duszę w zamian za miejsce w ich sercach…
Trzymajcie się i pamiętajcie, że następny rok będzie taki, jakim sami go uczynicie. Nie ma co czekać na lepszy czas, bo on sam nie nadejdzie. Bądźcie zdrowi, szczęśliwi i silni!!!
Przy okazji serdecznie dziękujemy naszym przyjaciołom z Farben Lehre, Offensywy, O.D.C., Ruin Cats, Lazy Class, Ga Ga- Zielone Żabki, Booze & Glory, Mania Studio, Lou & Rocked Boys, Oldschool Records, Pit Bull West Coast, No Logo Picks i Studio Tatuażu Underground za przyjaźń, pomoc i wsparcie. Dla was również najserdeczniejsze życzenia!!!
P.s. No i jak zwykle kutas w czoło dla naszych wrogów 🙂