Kilka słów od Harrego…

 

The Analogs na Czochraj Bobra Fest 2016

The Analogs na Czochraj Bobra Fest 2016

Jak większość z Was już wie, od pewnego czasu mam problemy z gardłem. Są one na tyle poważne, że muszę przymusowo zrobić sobie przerwę od śpiewania. Ile będzie trwała? W tej chwili jeszcze nie wiem…
Nie zamierzam się tu zbytnio rozwodzić – myślę że potraficie sobie wyobrazić jak trudna jest dla ta sytuacja zarówno dla mnie jak i dla całego zespołu. Przez ostatnie miesiące śpiewałem coraz mniej, co wynikało z mojego stanu zdrowia. Teraz przez jakiś czas będę musiał w ogóle dać sobie spokój ze śpiewaniem. Od tej przerwy i stanu mojego gardła, który podczas niej się ustali, zależy reszta.
Podczas mojej nieobecności na koncertach mikrofon przejmie nasz gitarzysta Kamil. Mogliście go już usłyszeć w roli wokalisty podczas naszych gigów w ostatnim półroczu. Kamil intensywnie pracował przez szereg tygodni, ćwicząc w trakcie prób całego seta koncertowego Analogs. Trzymajcie za niego kciuki, przed nim poważne wyzwanie. Jestem przekonany, że da radę, ale to WY musicie go wspierać najbardziej podczas kolejnych występów! Energia, którą zawsze generujecie pod sceną i która daje mi wielkiego kopa, teraz będzie jeszcze bardziej potrzebna.
Nadchodzący czas będzie ciężki dla Analogs. Dlatego mam do Was prośbę: bądźcie z nami w tym okresie, tak samo jak byliście do tej pory. Tylko tak długo jak przychodzicie na nasze koncerty i kupujecie płyty, zespół może dla Was grać. Pamiętajcie o tym i trzymajcie za nas kciuki!
Harry